• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Swingers FAQ - Kto powinien swingować ?

Każdy może być swingersem ale większość społeczności swingersów stanowią stałe pary lub też małżeństwa. Nie ma żadnych ograniczeń i zasad dla par lub osób, które chcą wejść w świat swingu.

Zalecane jest by pary decydujące się na rozpoczęciem swingowania łączyła silna więź. Ich relacje powinny opierać się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Bardzo prawdziwe jest powiedzenie że dla wielu par swingers sex z innymi partnerami jest czymś bardzo atrakcyjnym.

Rezultatem swingowania może być poprawa ich życia seksualnego i wzajemnych relacji. Wiele par mówi że swingowanie wzmocniło ich związek.

Jeżeli nie jesteście w stanie pogodzić się z faktem że Wasz partner może być atrakcyjny i pociągający dla innych, a w Waszym związku i wzajemnych relacjach są jakieś niedomówienia swingowanie nie jest dla Was.

Swingowanie bardzo mocno opiera się na wzajemnej komunikacji. Jeśli ty i twój partner nie możecie się zdobyć na otwartą rozmowę na temat wzajemnych uczuć, problemów i stosunku do innych partnerów to swingowanie może tylko jeszcze bardziej skomplikować wasze relacje. W takiej sytuacji będzie lepiej jeżeli jeszcze zaczekacie z decyzją o swingowaniu.

Nasi partnerzy