• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Swingers FAQ - Aktywności seksualne swingersów

Praktykując swingerski styl życia liczba aktywności seksualnych pojawiających się przed Wami będzie naprawdę nieograniczona. Ty i Twój partner może się zaangażować między innymi w:

Trójkąty
Trójkąty nie są zwykle normalną częścią swingerskiego stylu życia. Ze względu na fakt iż swinguję się zwykle w parze. Aczkolwiek zdarza się że nowi swingersi swoje pierwsze zabawy od trójkątów. Pozwala im to skupić się na doznaniach tej jednej osoby. i lepiej zrozumieć idee swingowania. Wiele par będzie chciało nadal kontynuować spotkania w trójkątach, jako formę w pełni ich satysfakcjonującą. Więc czym tak naprawdę są trójkąty? Z trójkątem mamy do czynienia wtedy gdy 3 osoby, dwie osoby jednej płci i jedna osoba przeciwnej płci angażują się razem w aktywność seksualną. Powszechnie spotyka się trójkąty 2 kobiety + 1 mężczyzna jak również 2 mężczyzn + 1 kobieta. W takim trójkącie o ile tylko jest na to zgoda mogą się bawić każdy z każdym lub też 2 osoby tek samej płci mogą się bawić z osobą przeciwnej płci. Tak czy inaczej, tego typu zabawy potrafią być naprawdę ekscytujące.

Para z parą
Zabawy pary z parą są istotą swingowania. Właśnie dlatego swingowanie polega na łączeniu się w pary. W trakcie zabawy ma najczęściej miejsce wymiana partnerów (choć nie zawsze) i każdy z partnerów zabawia się w pobliżu swojego podstawowego partnera. Oznacza to zabawę w tym samym pomieszczeniu a często w tym samym łóżku. Taka aktywność określana jest jako "Otwarte swingowanie" (Open swinging) Często bywa też tak że po wymianie partnerów, partnerzy wracają do swoich podstawowych partnerów i uprawiają sex ze sobą, lub bawią się z silną interakcją pomiędzy całą 4 np. podczas sexu 2 par panie mogą też bawić się razem lub 2 panów może zajmować się chwilowo jedną panią itd. Często też na początku zabawy pomiędzy parami, panie zaczynają zabawiać się tylko ze sobą co naprawdę mocno pubudza ich partnerów.

Seks grupowy (Orgie)
Seks grupowy określany też jako "orgie" ma często miejsce podczas imprez klubowych. Ten rodzaj zabaw obejmuje zwykle 4 lub więcej uczestników angażujących się razem w ten sam akt seksualny Seks grupowy zwykle odbywa się w tym samym pomieszczeniu i na tym samym dużym łóżku mogącym pomieścić wszystkich jej uczestników.

Kontakty biseksualne

Wiele klubów organizuje tzw. "ladies night" czyli tematyczne wieczorki dla biseksualnych pań. Czasami na takie imprezy zapraszane są też same singielki. Bardzo często też swingujące pary zabierają ze sobą na imprezę znajomą singielkę zainteresowaną tego typu imprezami. Biseksualizm obejmuje seksualny kontakt dwóch przedstawicieli tej samej płci. W społeczności swingersów biseksualne zabawy kobiet są bardzo popularne w przeciwieństwie do zabaw seksualnych samych panów. Mimo że biseksualizm wśród panów jest dość rzadki wśród swingersów to nie jest on jednak całkiem niespotykany.

Voyeurism tzw. Podglądactwo
Podglądacze obserwują najczęściej innych podczas ich aktywności seksualnej. Bycie podglądanym podczas seksu jest często tym co ekscytuje społeczność swingersów. Wiele klubów organizuje imprezy na które zapraszane są osoby które ograniczają się do podglądania zabaw innych uczestników.

Inne
Swingowanie to odkrywanie i uczenie się jak dać maksymalną przyjemność sobie i swojemu partnerowi. Oprócz typowych form swingowania takich jak trójkąty, para+para, bisex, można doświadczyć innych rodzajów zabaw m.in.:

Spanking - To fetysz niektórych swingersów. Polega on na byciu uderzanym w pośladek skórzanym paskiem, linijką, pejczem lub otwartą dłonią. Niektórzy twierdzą że jest to coś naprawdę pobudzającego i warto to włączy do swoich zabaw.

Bondage i Dyscyplina
- Znany jako B & D. Polega na powstrzymywaniu kogoś od aktywności seksualnej. Stosowanymi do tego celu akcesoriami mogą być: linki, jedwabne szale na nadgarstki, kajdanki. Nie należy się bać tej formy aktywności.

Sadomasochizm - powszechnie znane jako S & M. Niektórzy swingersi twierdzą że dawanie (sado) i odbieranie (masach) bólu w ramach seksualnej aktywności daje im potężną przyjemność.

Water sports - polega na seksualnej stymulacji gdzie jedna ze stron oddaje mocz na partnera

Te formy są jednak bardzo rzadkie i większość swingersów unika praktykowania ich podczas imprez ograniczając się do takich zabaw w gronie ściśle zainteresowanych nimi osób.

Wakacje swingersów
Ośrodki wczasowe oferujące wczasy dla swingersów zyskują coraz większą popularność na całym świecie, również wśród swingujących par cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Pojawiają się również specjalne ośrodki oferujące typowo swingerskie wakacje m.in: w Meksyku, Jamaice, Karaibach.

Wyjątkowo popularne stały się również ostatnio  rejsy luksusowymi statkami organizowane przez znane swingers kluby. Koszty takiego tygodniowego rejsu wahają się od około 1500-7000 USD od osoby w zależności od standardu zakwaterowania na statku.

Nasi partnerzy