• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Swingers FAQ - Swingowy Savoir-Vivre

Zasady swingers - czyli kodeks postępowania.

Swingowanie może dawać naprawdę wiele satysfakcji pod warunkiem że wszystko co robimy robimy ostrożnie i grzecznie. Oto kilka przydatnych wskazówek:

Złota zasada swingowania - Wśród swingersów każdy ma prawo powiedzieć NIE w każdej chwili i każdej osobie bez tłumaczenia się i podawania przyczyn. Jeżeli nie będziecie mieli ochoty na zabawę z kimś wystarczy grzecznie zakomunikować ten fakt, w przeciwnym przypadku możecie narazić się na złe wspomnienia i niesmak.

Zwrot "Nie, dziękuję" jest w takiej sytuacji w zupełności wystarczający. Wyjaśnienie swojej reakcji nie jest wymagane, ponieważ może to spowodować dalsze problemy i złe odczucia.
 
Bądź przyjazny - Bądź grzeczny i uprzejmy przez cały czas, bez względu na to czy jesteś zainteresowany swingowaniem z kimś czy też nie.

Bądź uprzejmym
- Traktuj innych z uprzejmością, zrozumieniem i wrażliwością. Traktuj innych tak jakbyś chciał aby inni traktowali Ciebie.

Szanuj innych - Nie wszyscy czują się komfortowo we wszystkich sytuacjach i warunkach. Cały czas zwracaj szczególną uwagę na zachowanie swojego partnera czy czuje się komfortowo i czy dobrze się bawi. Jeżeli widzicie że nie ma tej tzw. „chemii” i atmosfera nie jest taka jak oczekiwaliście po prostu grzecznie przeproście i wycofajcie się.

Nigdy nie naciskaj
- Naucz się odpowiadać na słowo "NIE" uśmiechem i słowami "OK, nie ma sprawy dziękuję" Pamiętaj że wśród swingersów każdy ma równe prawa i szanowanie praw innych leży we wspólnym interesie wszystkich swingersów. Jeżeli jesteście zainteresowani zbliżeniem z kimś innym zasygnalizujcie to w sposób delikatny i uprzejmy. Weźcie pod uwagę że możecie otrzymać odpowiedź NIE i to bez żadnych wyjaśnień. Po prostu to zaakceptujcie i idźcie dalej.

Rób tylko to co uważasz za naprawdę dobrą zabawę - Pamiętaj nie pozwalaj na zaangażowanie seksualne z kimś kim nie jesteś zainteresowany. Swingujesz by dobrze się bawić, więc rób tylko to co rzeczywiście lubisz i co sprawia Ci przyjemność, rób tylko to co chcesz i tylko z tym z kim masz na to ochotę.

Uprawiaj tylko bezpieczny sex - Tylko od Ciebie zależy czy będziesz odpowiednio chronił Siebie i innych Swoich partnerów. Niestety możliwość nabycia chorób przenoszonych drogą płciową jest wysoce prawdopodobna jeżeli nie stosujesz zasad bezpiecznego seksu. Nie obrażaj się więc jeżeli ktoś wymaga od Ciebie używania prezerwatywy.

Odpisuj na Zaproszenia/Wiadomości - Z czystej uprzejmości odpowiadaj na wiadomości i zaproszenia od innych nawet wtedy gdy nie masz zamiaru lub czasu się z nimi spotkać. Takie zachowanie da Ci to szansę otrzymania ponownego zaproszenia od tych osób na kolejną imprezę.

Bądź odpowiednio przygotowany - Przygotuj się odpowiednio do imprezy. Jeżeli wyjeżdżasz zabierz ze sobą środki higieny osobistej, seksowną bieliznę, prezerwatywy itp.

Nie wpadaj na imprezę z pustą ręką - Po zaakceptowaniu zaproszenia na imprezę, uprzejmość wymaga zapytania co powinieneś przynieść ze sobą na imprezę np. jedzenie, przekąski, alkohol, napoje itp.

Unikaj alkoholu i narkotyków - Narkotyki są niepożądane na imprezach swingers, alkohol spożywany jest zwykle towarzysko. Kilka drinków może Wam pomóc się rozluźnić i zrelaksować. Pamiętajcie jednak żeby nie przesadzić.

Bądź dobrym gospodarzem
- Kiedy zapraszasz gości do swojego domu posprzątaj. Załóż czystą pościel, przygotuj czyste ręczniki. Nie zapomnij pokazać gościom domu żeby przypadkiem się nie zgubili i wiedzieli gdzie jest toaleta, łazienka itp.

Nasi partnerzy