• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Swingers FAQ - Swingers Lifestyle


Co to jest Swingers LifeStyle?

 

Styl życia swingersów określany często jako Swingers Lifestyle jest wolny od frustracji, braku miłości i skupia się na dawaniu i otrzymywaniu przyjemności. Jest kilka ważnych rzeczy o których powinniście wiedzieć zanim zdecydujecie się na wejście do społeczności swingersów.

 Nikt nie powinien swingować jeżeli naprawdę tego nie chce.

Nie powinieneś próbować swingowania jeżeli nie masz pewności co do własnych chęci oraz jeżeli nie jesteś pewien siły emocjonalnych relacji (zaufanie), ze swoim partnerem.

Swingowanie opiera się na wzajemnej  komunikacji mocniej niż na jakichkolwiek innych czynnikach. Pary angażujące się w swingowanie powinny umieć otwarcie rozmawiać o swoich odczuciach z innymi. Nauczenie się otwartości w stosunku do innych musi wyprzedzić decyzję o wejściu w świat swingowania.

Rozróżniamy 3 typowe formy swingowania:

- Delikatne Swingowanie (Soft Swinging) - Seks bez wymiany partnerów i wzajemne oglądanie się podczas seksu.

- Zamknięte Swingowanie (Closed swinging) - zabawa z wymianą partnerów, w osobnych pokojach.

- Otwarte Swingowanie (Open Swinging) - zabawy z wymianą partnerów ale w tym samym pomieszczeniu.

Nie ma ścisłych zasad i reguł, których trzeba przestrzegać wchodząc w świat swingu, ale jest kilka rzeczy o których Ty i Twój partner powinniście wiedzieć:

Zaczynajcie swingowanie jako para - z definicji w swiat swingu powinny wchodzić głównie pary. Para nie oznacza koniecznie małżeństwa. Ważne jest byście byli ze sobą od jakiegoś czasu, dobrze się znali i tworzyli zgrany duet.

Starajcie się rozpoznawać potrzeby i chęci innych - to bardzo ważna zasada która pozwala na stworzenie komfortu w kontaktach z innymi parami.

Umiejętność dobrej komunikacji - ma zasadnicze znaczenie w stylu życia swingerów, musicie jasno określić co ty i Twój partner robicie i dlaczego

Wzajemne zaufanie - Ty i Twój partner powinniście mieć do siebie naprawdę duże zaufanie, zanim zdecydujecie się na zabawę z innymi. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, może pojawić się zazdrość (patrz radzenie sobie z zazdrością). Powinniście oboje zdecydowanie odczuwać przyjemność ze swingowania z innymi parami. Jeżeli Ty lub Twój partner odczuwacie jakikolwiek dyskomfort spowodowany sytuacją lub rozwojem sytuacji, powinniście powstrzymać się od swingowania.

Praktyczną zasadą jest to że pary powinny patrzeć na swingowanie raczej jako na element wzmacniający ich dotychczasowe pożycie, a nie jako coś co ma je zastąpić. Swingowanie jest tylko formą aktywności społecznej która pozwala czerpać satysfakcję obojgu partnerom i pozwala im na zdobywanie nowych doświadczeń i doznań.

 

Nasi partnerzy