• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Swingers FAQ - Higiena

Zwykle zasady higieny osobistej są naturalną częścią naszego codziennego życia, ale, choć zdarza się, iż niektórzy o nich zapominają. Są to często drobiazgi, których większość z nas uczono przez całe dzieciństwo, i te drobiazgi w życiu swingersów okazują się bardzo ważne.

Powiedzmy więc o kilku najważniejszych rzeczach:

Prysznic przed imprezą - absoultnie koniecznie by czuć się czysto i świeżo

Korzystania z cudzego ręcznika - absolutnie NIE. Nie wiemy przecież jakie części ciała ktoś inny wycierał tym ręcznikiem. a może się zdarzyć że ta osoba zostawiła na ręczniku jakieś bakterie chorobotwórcze. Dla bezpieczeństwa używaj zawsze tylko swoich ręczników.

Seks w jacuzzi ?
- Seks w jacuzzi to naprawdę ciekawa perspektywa ale...Woda w jacuzzi i basenach jest zwykle podgrzewana co czyni je idealnym środowiskiem dla wszelkiego rodzaju bakterii i innych mikroorganizmów które w takich warunkach mogą się bez przeszkód rozmnażać. Dodatkowo niektórzy potrafią też oddawać w jacuzzi lub basenie swoje płyny ustrojowe. Tak więc z powodów higienicznych seks uprawiaj zawsze tylko w suchym miejscu.

Paznokcie - Palce naprawdę rewelacyjnie pozwalają sprawiać przyjemność ale pod warunkiem posiadania krótkich i czystych paznokci. Widok Pana z długimi i brudnymi paznokciami potrafi skutecznie zniechęcić potencjalną partnerkę. Paznokcie mogą okaleczyć i wprowadzić bakterie do miejsc intymnych. Dlatego zawsze starannie czyść i obcinaj paznokcie przed imprezami.

Nasi partnerzy