• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Swingers FAQ - Jak radzić sobie z zazdrością ?

Zazdrość może pojawić się gdy obawiacie się utraty uczucia i zainteresowania ze strony swojego partnera. Często towarzyszy ona parom, które dopiero zaczynają swingować.

Główną przyczyną jest tutaj obawa przed sytuacją że podczas swingowania jeden z partnerów może otrzymać większą dawkę uwagi, zainteresowania nieskrępowanego sexu z innym partnerem, gdy natomiast drugi partner zostanie pominięty i może poczuć się niepożądany a wręcz odrzucony.

Partnerzy mogą się też martwić faktem iż nie będą w stanie skupić tylko na sobie zainteresowania swojego partnera/małżonka. Taka postawa będzie sprzyjała pojawianiu się zazdrości.

Swingowanie powinno dawać pełnię przyjemności i wrażeń obojgu partnerom a nie tylko jednemu z nich. Zabawa powinna się potoczyć tak by żaden z partnerów nie czuł się pominięty i poszkodowany.

Wiele par przyjmuje zasadę że swingują oni tylko razem, przy czym rozumiemy tutaj to że bawią się w tym samym pomieszczeniu co ich partner. Dzięki temu żaden a partnerów nie powinien czuć się porzucony, a dodatkowo Twój partner może czuć się bezpiecznie w Twojej obecności. Zdarzają się też pary które preferują zabawy w osobnych pokojach, dzięki czemu mogą się bardziej skupić na zaspokojeniu swoich fantazji seksualnych.

W praktyce radzenia sobie z zazdrością pary powinny:

• zwracać szczególną uwagę na emocjonalne problemy pojawiające się w ich związku i traktować je bardzo poważnie w przypadku ich wystąpienia
• mieć bardzo dobrą komunikację ze sobą.
• zawsze powinny trzymać się ustalonych ze sobą zasad.
• zapewniać się o swojej wzajemnej miłości i zaangażowaniu w ich związek przed i po zabawie z kimś nowym
• być dobrym i wytrwałym słuchaczem.

Jeżeli zazdrość staje się dla Was problemem, wyjaśnijcie sobie wszystko raz jeszcze przed ponownym spróbowaniem zabawy w większym gronie. Dopiero gdy będziecie mieli pełną zgodność, swingowanie może stać się czymś co da Wam dobrą zabawę i naprawdę wiele przyjemności.

Nasi partnerzy