• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Swingers FAQ - Swingers kluby

 

Co to są swingers kluby?

 

Swingers kluby to z założenie miejsca w których można mile spędzić wolny czas i spotkać się z innymi swingersami. Są to miejsca które zapewniają przyjazną atmosferę, gdzie możecie poznać nowych ludzi i zaangażować się w rozmowy przy drinku. Często spotyka się też wydzielone miejsca do tańca (podesty, rurki, parkiet) dla tych którzy lubią oddać się namiętnym i gorącym tańcom.

Większość swingers klubów to prywatne kluby, bardzo mocno dbające o prywatność odwiedzających je gości. Większość klubów wyposażona jest w przebieralnie w których można swobodnie przebrać się do seksownego stroju klubowego.

Większość klubów swingers posiada duży wygodny bar, parkiet do tańczenia a niektóre kluby zatrudniają nawet Dj-a dbającego o odpowiednia oprawę muzyczną. ( w Polsce ten aspekt jak na razie trochę kuleje). Większość klubów przypomina normalne nocne kluby do jakich chodzicie w weekend pobawić się i potańczyć. Jedyną różnicą w stosunku do zwykłych nocnych lokali jest fakt iż swing kluby posiadają pokoje w których klubowicze mogą oddawać się intymnym zabawom.

Swingers kluby znaleźć w prawie każdym większym mieście na całym świecie od USA, Kanadę, Europę, Azję i Australię. Wiele stron internetowych poświęconych tematyce swingu dostarcza dokładnych informacji o lokalizacji tych klubów. Wiele swingers klubów posiada też własne strony internetowe gdzie podane są adresy e-mail właściciela na które można przesyłać pytania i rezerwować miejsce na imprezie.

 
W jaki sposób działają swingers kluby ?
Swinger kluby działają w sposób bardzo podobny do normalnych klubów nocnych, do jakich chodzimy się pobawić. Podstawową równicą jest to że mężczyźni i kobiety mogą swobodnie wyrażać swoje seksualne potrzeby i bez skrępowania sygnalizować innym chęć intymnego kontaktu.

Kolejną różnicą jest to o czym już wspominaliśmy a mianowicie fakt że swingers kluby posiadają pokoje a niejednokrotnie pokoje tematyczne w których goście mogą oddawać się intymnym igraszkom. Zdarza się iż niektóre z tych pokoi są pół-prywatne co oznacza że wyposażone są w duże okno przez które pozostali goście mogą tylko podglądać nasze igraszki bez przyłączania się.

Często podglądanie zabaw innych może być doskonałym wstępem do rozpoczęcia zabawy w klubie.

Większość klubów posiada wydzielone bufety, szwedzkie stoły gdzie serwowane są różnego rodzaju przekąski.

Wiele klubów wyposażonych jest w telewizory lub projektory na których odtwarzane są filmy erotyczne. Standardem w wielu klubach jest wyposażenie takie jak: salony z dużymi kopulodromami, jacuzzi, sauny, prysznice, baseny, huśtawki erotyczne.

Jak często kluby organizuja imprezy ?
Kluby Swingers otwarte są często codziennie w godzinach wieczornych. Jednak najbardziej popularne są one w weekendy kiedy organizowane są większe imprezy. Duża część z organizowanych przez kluby imprez to imprezy tematyczne. Popularne imprezy tematyczne to np.:

• Wild Women Night - wieczorki dla Pań Bi.
• All Nude Night (Noc golasów) - chyba nie potrzeba wyjaśnienia ;)
• Noc Rzymska - wieczorek w stylu starożytnych Rzymian, goście ubrani w togi.
• Gang Bang Night - wieczorek z przewagą liczebną Panów.

Nie są również wyjątkiem imprezy tematyczne organizowane z okazji Sylwestra, Pierwszego dnia wiosny, Walentynek itp. Wiele par chce właśnie w te dni oddać się namiętnym zabawom i spełnić swoje fantazje.

Większość klubów ogłasza swoje imprezy na swoich stronach internetowych lub w serwisach dla swingersów takich jak FUN4TWO.PL. Jeżeli jesteś zarejestrowanym członkiem klubu to bardzo często dostaniesz zaproszenie e-mailem, tak byś nie przegapił żadnej imprezy.

Jak można stać się członkiem swingers klubu ?
Jeżeli jesteście swingującą parą możecie odwiedzić strony internetowe dla swingersów, na których publikowane są informacje o swingers klubach działających w Waszej okolicy. (Ze swojej strony polecamy zakładkę kluby w portalu FUN4TWO.PL gdzie znajdziecie listę klubów działających w Polsce wraz z ich opisami i recenzjami.)

Trzeba mieć świadomość iż niektóre witryny internetowe pobierają opłaty członkowskie za dostęp do oferowanych informacji.

Pary które dopiero zaczynają swingować muszą być pewne że są psychicznie przygotowane do swingowania.(patrz Jak swingowanie wpływa na związek?). Sugerujemy że w poszukiwaniu odpowiedniego klubu powinniście uczestniczyć oboje, tak by klub spełnił wymagania obojga partnerów.

Jeżeli cokolwiek jest dla Was niejasne powinniście o tym dużo rozmawiać. W razie wątpliwości nie zaszkodzi też wysłać zapytania do właściciela klubu, który z pewnością chętnie odpowie na Wasze pytania. Możecie też poprosić o opinię ludzi którzy już odwiedzali dany klub. Często opinie o klubach publikowane są na różnego rodzaju stronach internetowych i forach dyskusyjnych dla swingersów.

Mężczyźni którzy chcą spróbować swingowania mogą również spróbować w internecie cyber poszukiwań, partnerki która będzie chciała wraz z nimi cieszyć się swingowaniem. Samotni Panowie muszą mieć świadomość iż w nie wszystkich klubach single są mile widziani. Spowodowane jest to faktem iż Swingers Lifestyle praktykowany jest zwykle przez pary. Większość z klubów organizuje jednak "Otwarte sex party" lub GangBang Party na których samotni panowie są mile widziani.

Na świecie swingersi zrzeszeni w klubach opłacają często roczną składkę członkowską, która daje im wstęp na organizowane przez klub imprezy i pozwala na swobodne korzystanie z obiektów klubu. Wysokość tej opłaty zależy od standardu klubu, jego oferty, wyposażenia i organizowanych imprez. W Polsce praktyka opłacania rocznych składek członkowskich jest raczej rzadko praktykowana.

Większość opłat pobieranych jest po prostu za wstęp do klubu na dany wieczór lub organizowaną imprezę.

Czy wyjście do Swingers klubu wymaga odpowiedniego stroju ?
Nie istnieją jakieś szczególne wymagania co do stroju w jakim należy się udać do Swingers klubu. Podstawowym wymogiem jest schludny i czysty strój. Niektóre kluby według swojego uznania mogą odmówić wejścia osobom ubranym nieodpowiednio w podarte stare i brudne ubrania.

Kobiety do swingers klubów ubierają na ogół  w bardziej odważne i odkryte kreacje niż do typowego klubu nocnego. Prywatny charakter swingers klubów i pełna akceptacja dla takiego stroju pozwala tutaj na wykazanie się pełną inwencją w temacie jak najbardziej seksownego stroju. Jest wiele pań, które lubią ubierać się w sposób wręcz prowokacyjny. Bardzo często można spotkać Panie ubrane  w mikro lub mini spódniczki, wysokie szpilki lub kozaki i bardzo skąpe bluzeczki.

Tak czy inaczej, strój w który jesteś ubrany musi być komfortowy dla Ciebie. !

Mężczyźni często noszą prześwitujące koszulki i obcisłe spodenki Niektóre kluby wymagają od mężczyzn noszenia koszul z długimi rękawami i kołnierzykami. Garnitury są jednak zdecydowanie nie polecane.

Zdarza się, iż kluby organizują imprezy na których wymagany jest ściśle określony Dress Code w takim przypadku musimy się ściśle dostosować do wymagań organizatorów.


Czy w swingers klubach jest bezpiecznie ?

Swingers kluby są w 99,9% bezpieczne jeżeli Ty i Twój partner bawicie się zgodnie z zasadami obowiązującymi w klubie. Pamiętajcie iż goście uczestniczący w imprezie nie są zobowiązani do udziału w czynnościach seksualnych jeśli tego nie chcą.

Zazwyczaj dobrze jest przyjrzeć się ludziom wokół siebie nawiązać rozmowę i obserwować jak rozwija się sytuacja i w pewnym momencie grzecznie i taktownie zaproponować wspólną zabawę.

Większość klubów to prywatne kluby co pozwala im na odpowiedni dobór członków i daje gwarancję ochrony prywatności wszystkich gości. Dla zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa kluby nie poprzestają tylko na pobraniu opłaty członkowskiej ale bardzo często kandydat musi przejść swoistą weryfikację. Najczęściej wymagania co do kandydatów są następujące:

1. Musicie być parą lub ewentualnie singielką.

2. Musicie mieć otwarty umysł na wszelkie sprawy związane z seksualnością.

3. Czasami wymagana jest telefoniczna rozmowa z pracownikiem klubu. Większość klubów nie zadowoli się rozmową z samym Panem dlatego przy rozmowie powinna być obecna również Pani.

Kroki te kluby podejmują po to by zaoferować swoim gościom bezpieczeństwo i odpowiedni poziom prywatności w klubie.

Nasi partnerzy