• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Swingers FAQ - Jak zacząć swingować ?

 

Jak mamy zacząć swingować?

 

Imprezy domowe
Impreza domowa organizowana przez swingującą parę jest najlepszym z możliwych sposobów na rozpoczęcie swingowania i bycie przedstawionym innym swingersom. Zwykle jednak ciężko jest dostać się na taką imprezę ponieważ ilość miejsc jest zwykle ściśle ograniczona i tylko mała część zaczynających swingować może liczyć na zaproszenie.

Anonse internetowe w popularnych portalach
Ty i Twój partner możecie zdecydować się na umieszczenie swojego anonsu w internecie. Wiele witryn internetowych oferuje umieszczenie anonsu za darmo, niektóre serwisy wymagają drobnej opłaty. Darmowe witryny są dobre ale trzeba na nich uważać na fałszywe profile. Na płatnych portalach jest więcej prawdziwych. Zweryfikowanych realnych profili i mniej osób które zmarnują Twój czas. Trzeba jednak pamiętać że anonse mogą działać powoli i wymagają często dużej ilości korespondencji zanim znajdziecie parę którą Ty i Twój partner zaakceptujecie tak byście mieli pewność że spotkacie się z naprawdę interesującymi Was ludźmi.

Czasopisma i gazety
Innym sposobem na poznanie interesujących par które swingują jest umieszczenie anonsu w gazecie lub popularnym czasopiśmie dla swingersów. Anonse w gazetach w ubiegłych latach były dość popularne w Polsce do czasu pojawienia się sieci Internet. Co do czasopism dla Swingersów to w Polsce mamy niestety w tej materii pustkę.

Nasi partnerzy