• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja

Nie otrzymałem e-maila z linkiem aktywacyjnym
Mail aktywacyjny jest wysyłany automatycznie na adres e-mail podany podczas rejestracji (proszę uważać by podać poprawnym adres) po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego zaakceptowaniu regulaminu i zakończeniu rejestracji kliknięciem przycisku ZAREJESTRUJ SIĘ. Jeżeli pomimo tego nie otrzymaliście Państwo e-maila z linkiem aktywacyjnym prosimy o sprawdzenie czy przypadkiem nie został on wyfiltrowany przez system antyspamowy i znajduje się w folderze z niechcianą poczatą ( tzw. SPAM). Jeżeli jesteście pewni że wszystko zostało wykonane poprawnie a pomimo tego nie otrzymaliście wiadomości to pozostaje już tylko kontakt z administratorem admin@fun4two.pl prosimy o podanie rejestrowanego nicka.

Zapomniałem hasła. Co mogę zrobić?
Na stronie głównej znajdziesz link "Przypomnij hasło". Po wporwadzeniu adresu e-mail i kliknięciu PRZYPOMNIJ HASŁO twoje hasło zostanie przesłane na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Jak usunąć konto?
Z panelu uzytkownika znajdującego się po lewej stronie wybieramy pozycję USUŃ KONTO. Uwaga! W przypadku skasowania profilu, zostaje on usunięty z naszego systemu wraz z wszystkimi danymi! Później będziesz mógł zarejestrować się ponownie, jednakże nick podany przy rejestracji może być już zajęty.

Płatności/Aktywność konta

Czy korzystanie z portalu FUN4TWO.PL jest płatne?
Zarówno rejestracja konta jak i korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu może byc całkowicie bezpłatne dla użytkowników biorących aktywny udział w życiu portalu czyli publikujących zdjęcia, filmy oraz komentujących materiały publikowane przez innych użytkowników. Za publikowane zdjęcia i filmy  użytkownicy zdobywają punkty które doliczane są do ich konta i które można później przeznaczyć na bezpłatne przedłużenie swojego członkostwa.

Jak zdobywać punkty w serwisie ?
Punkty możecie zdobywać poprzez publikowanie zdjęć, filmów w serwisie.Więcej informacji na temat ilości punktów za wgrane zdjęcie znajdziecie w zakładce ZASADY w górnym menu serwisu. Punkty można też zakupić za pomocą płatności SMS lub przelewu internetowego. W panelu użytkownika z prawej strony wybieramy DOŁADUJ KONTO PUNKTAMI a następnie KUP PAKIET.

Jak przedłużyć aktywność swojego członkostwa ?

Jeżeli Wasze członkostwo jest nieaktywne to na pasku statusu znajdującym się pod menu głównym w górnej części ekranu znajduje się niebieski napis ”Twoje członkostwo jest nieaktywne” należy kliknąć link „Aktywuj członkostwo” lub z panelu użytkownika wybierz zakładkę "Przedłuż członkostwo". Na wyświetlonej podstronie wybierz czy chcesz wykupic członkostwo za pomocą e-płatności czy chcesz opłacic członkostwoza pomocą zdobytych punktów.

Nie otrzymałem SMS-a z kodem jednorazowym
Głównymi powodami nietrzymania SMS-a z kodem jednorazowym jest wysłanie SMS-a pod niewłaściwy numer telefonu lub też wprowadzenie niewłaściwej treści sms-a. W każdym takim przypadku prosimy o kontakt z administratorem admin@fun4two.pl i podanie w treści wiadomości numeru telefonu z którego został wysłany sms i wprowadzonej treści wiadomości.

Pomimo płatności przelewem lub poprzez płatności internetowe nie naliczono mi punktów.
W takim przypadku prosimy o niezwłoczny kontakt z administratorem admin@fun4two.pl

Zdjęcia i filmy

Jak opublikować zdjęcie ?
Aby opublikować zdjęcie należy w menu użytkownika z prawej strony wybrać MOJE ZDJĘCIA a następnie DODAJ ZDJĘCIE lub z menu głównego GALERIA a następnie DODAJ ZDJĘCIE. Następnie wprowadzamy nazwę zdjęcia, klikamy przycisk WYBIERZ, wskazujemy zdjęcie na dysku naszego komputera z menu rozwijanego GALERIA wybieramy galerię w której ma zostać umieszczone zdjęcie. Możemy też zaznaczyć pole "Zdjęcie główne galerii" jeżeli chcemy by dane zdjęcie było okładką albumu. Na koniec klikamy ZAPISZ.

Nie mogę opublikować zdjęcia
Przesyłane do publikacji zdjęcie nie może być większe niż 5 MB. Minimalne wymiary zdjęcia to 640x480 px. Do edycji i upiększania Waszych zdjęć polecamy bezpłatny program PhotoScape http://www.photoscape.org . Ponadto w nazwie pliku zdjęcia nie może być polskich znaków.

Moje zdjęcie zostało usunięte lub nie zostało zaakceptowane.
Zdjęcie może zostać usunięte przez administratora lub może nie zostać zaakceptowane w następujących przypadkach:
-       Zdjęcie jest większe niż 5 MB,
·       Zdjęcie jest bardzo niskiej jakości,
·       Zdjęcie jest mniejsze niż minimalny akceptowany rozmiar czyli 640x480px
·       Zabronione jest zamieszczanie zdjęć, do których prawa autorskie są zastrzeżone.
·       Zabronione jest zamieszczanie zdjęcia wraz z adresami do innych stron.
·       Zabronione jest zamieszczanie zdjęć dzieci.
·       Zabronione jest zamieszczanie kilku jednakowych zdjęć.
·       Zabronione jest zamieszczanie cudzych zdjęć.
·       Zabronione jest zamieszczanie zdjęć niezwiązanych z tematyką erotyczną np. krajobrazy, zwierzęta itp.

 

Funkcjonalności

Jak zaprosić kogoś do przyjaciół ?
Na stronie profilu do którego chcemy wysłać zaproszenie w górnej części ekranu znajduje się przycisk DODAJ DO PRZYJACIÓŁ który należy nacisnąć, zaproszenie zostanie wysłane. W przypadku zaakcpetowania zaproszenia odpowiednie powiadomienie zostanie zutomatyczne wysłane na adres e-mail.

Co to są CERTYFIKATY WIARYGODNOŚCI ?
Certyfikaty wiarygodności umożliwiają potwierdzanie realności/wiarygodności osób z którymi się spotkaliśmy. Certyfikat wiarygodności może nadać tylko osoba, która sama posiada przynajmniej jeden certyfikat potwierdzający jej wiarygodność. Do wystawionego certyfikatu możemy dodać również krótką notatkę na temat danego profilu. Jeżeli chcemy nadać anonimowy certyfikat potwierdzający wiarygodność danego użytkownika wystarczy zaznaczyć opcję „Nie pokazuj mojego nicka na liście osób…” Zachęcamy do wystawiania sobie wzajemnie certyfikatów wiarygodności po każdorazowym spotkaniu się z użytkownikiem portalu FUN4TWO.PL

Jak wystawić komuś CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI ?
Certyfikat wiarygodności może wystawić tylko osoba posiadająca już przynajmniej jeden certyfikat wiarygodności wystawiony rzez administratora lub innego użytkownika portalu FUN4TWO.PL. Aby wystawić komuś certyfikat wiarygodności z panelu użytkownika wybieramy zakładkę „Certyfikaty wiarygodności” , w tym momencie nad panelem użytkownika rozwinie się dodatkowe menu z którego wybieramy „Wystaw certyfikat„.  W pole login wpisujemy pierwsze  znaki osoby której chcemy wystawić certyfikat wiarygodności w tym momencie pojawi się podpowiedź z pasującymi nickami , należy wybrać właściwy klikając na nim lewym przyciskiem myszy. W polu notatka możemy wpisać kilka słów o osobie której wystawiamy certyfikat. Możemy też wystawić certyfikat anonimowo poprzez zaznaczenie pola „Nie pokazuj mojego nicka na liście…” Na koniec klikamy ”Wystaw certyfikat„ . Certyfikat możemy też wystawić z poziomu widoku profilu użytkownika poprzez kliknięcie zielonego przycisku POTWIERDŹ WIARYGODNOŚĆ.
 
 

W sprawach nie uwzględnionych w powyższym dokumencie prosimy o kontakt bezpośredni z administratorem.

Nasi partnerzy