• Zapraszamy do sklepu z odzieżą i gadżetami identyfikacyjnymi dla swingersów.  Daj się zobaczyć i  rozpoznać innym swingersom! T-shirty, przypinki z logo swingers.

• Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

• Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Forum :: Męski punkt widzenia :: Zdjęcia meżczyzn

dodany: 03.02.2012 10:23 przez: HolyFuck

Zauważyłem, że większość facetów wrzuca tylko jeden rodzaj zdjęć. Oglądaliśmy trochę ich wspólnie, myśląc o tym którego pana byśmy ewentualnie chcieli widzieć w zabawie razem z nami. Usłyszałem jednak, w kazdym przypadku, że dziewczyny chciałyby zobaczyć coś więcej niż tylko wyprężonego kutasa obfotografowanego z kazdej możliwej strony. Fakt, coś w tym jest. Myśląc o tym z jakim kolesiem chciałbym przybić piątkę zabawiając się mocno z moją żoną, nie chciałbym go sobie wyobrażać jako członka ze zdjęcia. To w sumie głównie prośba do singli, panów, którzy być moze traktują to forum jak wiele innych for z anonsami erotycznymi. Wg. mnie nie tędy droga. Fajnie ogląda się kobiece ciała, kobiece i męskie razem, facetów, prezętujących swoje ciało, może sposób ubierania etc, ale samo zbliżenie i nic poza tym na profilu moim skromnym zdaniem nie doprowadzi, żadnego singla do poznania kogokolwiek bliżej. Szczególnie jeśli np. powiedzmy, że spodobał się nam jeden pan (coś tam więcej niż samo zbliżenie dąło się ze zdjęć wywnioskować), napisaliśmy do niego maila, że fajnie byłoby jakby wysłał zdjęcia pokazujące trochę więcej... ale nie dostaliśmy odpowiedzi. No to bez sensu to wszystko wogóle :P

Odpowiedzi do tematu

Brak odpowiedzi do tematu.

Nasi partnerzy