• Zapraszamy do sklepu z odzieżą i gadżetami identyfikacyjnymi dla swingersów.  Daj się zobaczyć i  rozpoznać innym swingersom! T-shirty, przypinki z logo swingers.

  • Z FUN4TWO.PL możesz korzystać ZA DARMO! Aktywność użytkowników nagradzamy PUNKTAMI które można później wymienić na DARMOWE CZŁONKOSTWO.

  • Zapraszamy na zakupy do naszego SKLEPU. Największy wybór bielizny erotycznej znanych marek dla Pań i Panów m.in. Hustler, Leg Avenue, Axami ...

Kluby

Zaproponuj klub
Redfox Swing
Polska / śląskie / Czeladź

Nasz Club to prywatne miejsce dla miłośników swingu, naturyzmu, seksu grupowego dla par lubiących zabawy erotyczne chcących tu urzeczywistniać swoje fantazje. Do Clubu zapraszamy osoby, które chcą spełnić swe intymne marzenia, albo po prostu się z ciekawością rozejrzeć, odkrywać, się zainspirować, wnieść trochę pikantności w swój związek. Można tu popatrzeć, wspólnie się zabawić, ale do niczego nie jesteście zobowiązani, możecie zostać tylko przy swoim partnerze.

Liczba komentarzy: 1
Więcej
Euphoria Club
Polska / mazowieckie / Marki

EuphoriaClub to nowy swingersklub mający swą lokalizację w miejscu historycznego już klubu SwingSwing. EuphoriaClub to prywatny, o zamkniętym charakterze klub dla swingersów, miłośników i sympatyków seksu grupowego położony na obrzeżach Warszawy. Nasz Klub to blisko 400m2 nowocześnie i praktycznie urządzonych wnętrz na trzech poziomach, specjalnie zaprojektowanych i wyposażonych pod potrzeby swingersów. Na poziomie najniższym proponujemy erotyczną dyskotekę na podświetlanym dancefloorze przy muzyce granej

Liczba komentarzy: 4
Więcej
Prive Club
Polska / śląskie / Lubliniec

PRIVE jest prywatnym miejscem dla swingersów, miłośników i sympatyków seksu grupowego położonym na Śląsku. Nasz Klub to prawie 900m2 wysublimowanych , nowoczesnych i praktycznie urządzonych wnętrz na trzech poziomach, specjalnie zaprojektowanych i wyposażonych pod potrzeby swingersów.

Liczba komentarzy: 3
Więcej
Jacuzzi Club
Polska / pomorskie / Gdańsk

Jacuzziclub jest PRYWATNYM miejscem spotkań dla PAR, miłośników naturyzmu, erotyki i swingu do którego mogą też być zaproszeni wybrani single i singielki. To miejsce dla pełnoletnich osób, które chcą miło spędzić czas w towarzystwie ludzi o podobnych zainteresowaniach. "Można" u nas naprawdę wiele ale nie "trzeba" nic.... Zapraszamy po prostu na basen, saunę, solarium, jacuzzi i drinka. Wszystko w bardzo erotycznej atmosferze i odpowiednich strojach ale bez żadnych nachalnych Gości.

Liczba komentarzy: 3
Więcej
Usta Swingers Klub
Polska / mazowieckie / Warszawa

Usta Swingers Club to jeden z najlepszych w Polsce klubów dla swingersów. Przekraczając progi klubu, stawia się pierwszy krok do spełnienia najśmielszych marzeń i najodważniejszych fantazji, realizowanych w eleganckim miejscu w towarzystwie sympatycznych osób, rozumiejących się bez słów. Tutaj poznaje się ukryte potrzeby, rozwija upodobania i nawiązuje nowe znajomości z ludźmi, z którymi można spędzić mnóstwo niezapomnianych chwil obfitych w niecodzienne wrażenia.

Liczba komentarzy: 3
Więcej
LAVA Swingers Club
Polska / mazowieckie / Warszawa

Lava Club to lokal dla wszystkich Pań, Panów , Par wiedzących lub chcących poznać świat Swingersów:) Organizowane przez nas imprezy mają charakter zamknięty , zależy nam na Państwa dyskrecji oraz fajnej zabawie zawsze w dużym gronie, dlatego przed przyjściem prosimy o emaila zgłoszeniowego -w odpowiedzi potwierdzimy rezerwacje. Organizujemy imprezy w klimatach...: SEX PARTY, GANG BANG STYLE, FETYSZ PARTY, BUNGA BUNGA, BISEX PARTY i szereg innych imprez tematycznych...

Liczba komentarzy: 2
Więcej
Club Bordeaux
Polska / łódzkie / Łódź

Bordeaux club to nowe miejsce na swingerskiej mapie Polski. Bordeaux Club to interesujący lokal w centrum Łodzi dla osób ceniących sobie imprezy o tematyce erotycznej. Mieścimy się na Placu Zwycięstwa 2. Specjalnie dla naszych kochanych kobiet zapraszamy wykwalifikowanego masażystę. Nasz klub to miejsce bardzo nowatorskie, wyznaczające nową jakość imprez swingerskiech w naszym kraju.

Liczba komentarzy: 1
Więcej
Saunaclub
Polska / śląskie / Bielsko-Biała

Na 230m2 każdy znajdzie swoje ulubione miejsce gdzie będzie chciał spędzić czas relaksując swoją duszę i ciało . Lokal urządziliśmy tak abyście czuli się swobodnie, luksusowo. Spotkajcie się u nas mili nieznajomi, poznajcie, poczujcie swoją bliskość a być może będzie to znajomość nie tylko jednego wieczoru. Nasz barek i miła obsługa pozwoli wam w każdym z tych miejsc, zaspokoić pragnienie napojami chłodzącymi o mniejszej lub większej zawartości alkoholu.

Liczba komentarzy: 6
Więcej

Nasi partnerzy